Nagrody Darwina czyli jak głupi potrafi być człowiek.
   Dowcipy  Dowcipy    �mieszne Teksty  Zabawne
Teksty
     Śmieszne
Obrazki
   Nagrody Darwina  Nagrody
Darwina
     Śmieszne
Filmy
     Śmieszne
flashe
    

Logowanie
  
  Kontakt
 
Zaloguj się  .:.  gg bot Przygarnij Bota  .:.  Rss dowcipy
 

   Temat: Pośladki   Skomentuj    Komentarze (5)    Wyślij znajomemu  
Brazylijscy piloci na widok nadlatującego z przeciwka innego samolotu puścili stery, zdjęli spodnie i przyłożyli do przedniej szyby gołe pośladki. Ich maszyna straciła sterowność i runęła na ziemię.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.84 Punkty: 584 Głosy: 151


   Temat: Uwaga na telefon komórkowe   Skomentuj    Komentarze (6)    Wyślij znajomemu  
Pewien dżentelmen z Korei, zginął podczas swojej zwyczajowej rozmowy przez telefon komórkowy w czasie spaceru. Podczas rozmowy ten pan niespodziewanie .. wszedł w drzewo i w jakiś sposób skręcił sobie kark.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.84 Punkty: 453 Głosy: 117


   Temat: Co ma wysieć ...   Skomentuj    Komentarze (3)    Wyślij znajomemu  
M. A .Goldwin spędził kilka lat oczekując na wykonanie wyroku śmierci na krześle elektrycznym za morderstwo, kiedy jego wyrok został zredukowany do dożywocia. Kiedy siedząc na metalowej toalecie w swojej celi, próbował naprawić mały telewizor, przegryzł drut i pokopało go prądem na śmierć.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.84 Punkty: 376 Głosy: 97


   Temat: Wystrzeleni   Skomentuj    Komentarze (4)    Wyślij znajomemu  
4 Lipca 3 młodych ludzi postanowiło uczcić nadchodzące święto 4 Lipca (święto narodowe w USA) i zdecydowało się sprawdzić przygotowane przez nich fajerwerki. Ich problem polegał na tym, że jako miejsce testów wybrali zawierający kilkaset litrów paliwa podziemny zbiornik lokalnego zakładu rafinacyjnego. O dziwo niektóre z oparów paliwa się zapaliły i doszło do wybuchu widocznego z kilku mil. Ciała młodzieńców zostały wystrzelone w powietrze na wysokość kilkuset metrów. Znaleziono je około 200 metrów od miejsca w którym ustawili fotele, z których mieli zamiar obserwować fajerwerki.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.84 Punkty: 399 Głosy: 103


   Temat: Dresczyk emocji   Skomentuj    Komentarze (2)    Wyślij znajomemu  
Nagrodę otrzymali również Kambodzańczycy z prowincji Svay Rieng, którzy w barze poszukiwali dreszczyku emocji, skacząc na potężną minę przeciwczołgową. "Ich żony nie znalazły później w kraterze po eksplozji nawet kawałeczka mięsa", relacjonowali świadkowie.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.83 Punkty: 314 Głosy: 81


   Temat: Wychowanie   Skomentuj    Komentarze (5)    Wyślij znajomemu  
Równorzędna Nagroda Darwina przypadła Amerykaninowi z Denver o imieniu Andrew, który oskarżył swego dziesięcioletniego syna o potajemne spałaszowanie porcji lodów. Doszło do kłótni, podczas której rozsierdzony ojciec wcisnął chłopcu w dłoń 15-centymetrowy nóź kuchenny, krzycząc: "Zabij mnie, jeśli mnie tak nienawidzisz!". Chłopiec upuścił nóź, lecz tatuś podniósł ostre narzędzie i wręczył synowi jeszcze raz. Tym razem dziesięciolatek wykonał polecenie i to bardzo skrupulatnie. Konając w szpitalu, Andrew zdążył jeszcze powiedzieć: "Nie spodziewałem się, ze ten dzieciak to zrobi".
 Twoja ocena:    Ocena: 3.82 Punkty: 382 Głosy: 99


   Temat: Sex   Skomentuj    Komentarze (1)    Wyślij znajomemu  
34-letni Brytyjczyk o imieniu Martin uważał, ze nic tak nie intensyfikuje doznań erotycznych jak brak powietrza. Prosił wiec żonę, aby w decydującym momencie zatykała mu usta i nos. W końcu zapragnął seksu solo. Nałożył sobie na głowę plastikowa torbę, z której usunął powietrze za pomocą próżniowego odkurzacza. Kiedy znaleziono Martina, był już martwy i wciąż ściskał w dłoni pracujący odkurzacz.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.81 Punkty: 328 Głosy: 85


   Temat: Biegunka   Skomentuj    Komentarze (3)    Wyślij znajomemu  
Angielski lekarz amator - odkrywca nowej metody leczenia biegunki. Jak każdy wynalazca, przetestował ja najpierw na sobie. Metoda polegała na wykonaniu lewatywy z... cementu. Dzięki skomplikowanej operacji "odkrywcę" uratowano.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.81 Punkty: 450 Głosy: 117


   Temat: Kalesony   Skomentuj    Komentarze (2)    Wyślij znajomemu  
Katsuo Katugoru - japoński wynalazca, który bojąc się skutków trzęsienia ziemi i zalania Tokio wodami oceanu, skonstruował "kalesony bezpieczeństwa". W razie kontaktu z woda, intymna cześć garderoby automatycznie wypełnia się sprężonym powietrzem i wynosi człowieka na powierzchnię. Ponieważ kataklizmu nie sposób przewidzieć, Katugoru nigdy nie zdejmował swoich kalesonów. Gdy wszedł w nich do zatłoczonego metra, mechanizm uruchomił się samoczynnie. Sprężone powietrze najpierw rozerwało mu spodnie, a potem poraniło kilku pasażerów, którzy z połamanymi żebrami trafili do szpitala.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.77 Punkty: 328 Głosy: 86


   Temat: Wygrał bo przegrał   Skomentuj    Komentarze (3)    Wyślij znajomemu  
Sylvester Briddell Jr., lat 26, zginał w lutym 1997 w Selbywille, gdy wygrał zakład z przyjaciółmi, którzy twierdzili, że nie jest w stanie włożyć lufy rewolweru z 4 kulami do ust, zakręcić magazynkiem i pociągnąć za spust.
 Twoja ocena:    Ocena: 3.76 Punkty: 335 Głosy: 88

src: http://rozrywka.krakow.pl/darwin/
 
   Zaloguj się  .:.  Index  .:.  Dowcipy  .:.  Śmieszne Filmy   
 free link advertising system   Free chat